• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сирні продукти (сир кисломолочний, сир твердий)

Торги не відбулися

569 655.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 848.28 UAH
Номер: a28edfb9326a486cbd5dd35330ef365d
Внутрішній номер закупівлі: 8737211
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-22-009414-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Андрій +380677311210 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 569 655.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 848.28 UAH
Період уточнення: 22.02.2021 14:31 - 28.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2021 14:31 - 10.03.2021 14:25
Аукціон: з 11.03.2021 13:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний жирністю 5%
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 3500 кілограм
Період постачання 15.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 35700, Україна, Рівненська область, м.Здолбунів, вул. 8 Березня,40 На карті
Сир твердий 50% жирності
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 1500 кілограм
Період постачання 15.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 35700, Україна, Рівненська область, м.Здолбунів, вул. 8 Березня,40 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Радивилівмолоко"
Початкова пропозиція 534 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
534 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 7
Скарги 0