• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (ДК 021:2015 03212100-1 Картопля; ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений)

Торги не відбулися

435 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 178.00 UAH
Номер: 4c7aeb31d3604da2bf5511c08f5a6dd8
Внутрішній номер закупівлі: 8730837
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-22-004964-b   
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Контактна особа: Олена Глущенко +380627762562 23597399@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 435 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 178.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 13 068.00 UAH
Період уточнення: 22.02.2021 11:43 - 01.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2021 11:43 - 11.03.2021 09:00
Аукціон: 12.03.2021 15:11 - 12.03.2021 15:32
Період кваліфікації: 12.03.2021 15:32 - 16.03.2021 09:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (ДК 021:2015 03212100-1 Картопля; ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений)
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 23000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 85043, Україна, Донецька область, м.Білицьке, вул. Праці б.44 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"

Оскарження: 16.03.2021 09:51 - 27.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 435 544.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 544.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.03.2021 09:51
Відповіді на вимоги 11
Документи 14
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"

Оскарження: 16.03.2021 09:56 - 27.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 435 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.03.2021 09:56
Відповіді на вимоги 11
Документи 22
Скарги 0