• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

сценічне обладнання

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер: d660bec1e1324dab85d0c6ff55d14f74
Внутрішній номер закупівлі: 872295
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-04-25-001379-b   
Замовник: ВОУАмуздрамтеатр ім.М.Садовського
Контактна особа: Ракевич Вікторія +380432670906 vinmuzdramteatr@ukr.net http://www.teatr.vn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 32210000-8 Обладнання для телерадіомовленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 000.00 UAH
Період уточнення: 25.04.2017 15:43 - 02.05.2017 11:00
Період прийому пропозицій: 25.04.2017 15:43 - 12.05.2017 11:00
Аукціон: 15.05.2017 14:35 - 15.05.2017 15:02
Період кваліфікації: 15.05.2017 15:02 - 24.05.2017 15:47

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
рековий приймач EM D1 SC2100000000012 SC2100000000012
Код ДК 021:2015: 32210000-8 Обладнання для телерадіомовлення
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 21050, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Театральна, 13 На карті
петличний мікрофон ME 2
Код ДК 021:2015: 32210000-8 Обладнання для телерадіомовлення
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 21050, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Театральна, 13 На карті
портативний передавач SK D1
Код ДК 021:2015: 32210000-8 Обладнання для телерадіомовлення
Кількість 10 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 21050, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Театральна, 13 На карті
цифровий мікшер BEHRINGER X32
Код ДК 021:2015: 32210000-8 Обладнання для телерадіомовлення
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 21050, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Театральна, 13 На карті
сценічний модуль BEHRINGER S16
Код ДК 021:2015: 32210000-8 Обладнання для телерадіомовлення
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 21050, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Театральна, 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Грицюк Ірина Юріївна

Оскарження: 15.05.2017 15:02 - 30.05.2017 00:00
Початкова пропозиція 231 471.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.05.2017 15:09
Документи 10
Скарги 0
ТОВ "Юритмікс"

Оскарження: 19.05.2017 15:09 - 04.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 261 936.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.05.2017 15:45
Документи 10
Скарги 0
ФОП "ІВАНОВ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ"

Оскарження: 24.05.2017 15:45 - 04.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 270 997.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
260 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.05.2017 15:47
Документи 16
Скарги 0