-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-19-011315-b
Торги відмінено
35 599 349.20
UAH з ПДВ
Номер:
48b53b33ccc44daf8ecd09ed1c5e0e88
Внутрішній номер закупівлі:
8715068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-19-011315-b
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Винник Вікторія Вікторівна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі, а саме: пункт 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлює, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у paзi якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
35 599 349.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описможливість відстрочки платежу не більше 30 днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Кількість
15084470 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
c2c0e280b3a84053bbe8aef43e8ceb62
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель
Період оскарження:
03.03.2021 15:47 - 14.03.2021 00:00
Дата опублікування:
03.03.2021 15:47
Дата виконання:
14.03.2021 00:01
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
Оскарження: 19.02.2021 15:15 - 02.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Рябенко В.П. +30977813280
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Антоновича
Оскарження: 19.02.2021 15:15 - 02.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
35 599 349.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2021 15:15
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bf9e461d2fd451ba04ac46183c05498
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-19-011315-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Рябенко В.П. +30977813280
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Антоновича
Сума договору:
35 599 349.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
35 599 349.20 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації