• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Молоко та вершки

Завершена

642 608.88 UAH з ПДВ
Номер: 723c96042e824d64ba21e7ea655a225d
Внутрішній номер закупівлі: 8686198
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-18-006793-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Марія Софілканич +380994005979 sirotunec1980@gmail.com http://obd-svalyava.uz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 642 608.88 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко не менше 3,2 % жирності
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 27614 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 89300, Україна, Закарпатська область, м.Свалява, Б.Хмельницького,№1 На карті
Молоко згущене 8,5% жирності
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 129.28 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 89300, Україна, Закарпатська область, м.Свалява, Б.Хмельницького,№1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДИВИЛІВМОЛОКО"

Оскарження: 18.02.2021 13:48 - 01.03.2021 00:00
Ціна пропозиції 642 608.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2021 13:48
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a9280284fa26403b9709ae71ca2f8ced
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-18-006793-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДИВИЛІВМОЛОКО"
Номер договору: 21
Сума договору: 642 608.88 UAH з ПДВ
Сума договору: 535 507.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 05.03.2021 18:06
Статус:
Виконаний
JPG
Договір№21.JPG
JPG
Договір №21.JPG
JPG
Договір №21.JPG
JPG
Договір21.JPG
JPG
Специфікація 1.JPG
p7s
sign.p7s