• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)

на 2021 рік

Торги відмінено

64 364.40 UAH з ПДВ
Номер: d3ad899d0bcd4dd1ba9aa56c6f1dab13
Внутрішній номер закупівлі: 8670084
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-17-012395-a   
Замовник: Запорізький обласний центр зайнятості
Контактна особа: Усс Світлана Миколаївна +380612333561 03491412@mail.gov.ua http://www.dcz.gov.ua/zap/control/
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування: Згідно пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції Закону України № 114-ІХ від 19.09.2019 року) замовник застосовує переговорну процедуру закупівлі як виняток, у разі, якщо виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендерна, що оскаржується. У зв’язку з тим, що триває оскарження процедури відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2020-11-20-000999-а) за кодом ДК 021:2015 – 79710000-4 «Охороні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)» на 2021 рік, а дія договору укладеного в попередньому році закінчується 03.03.2021 року, для безперебійного забезпечення охорони будівель філій Запорізького обласного центру зайнятості виникла нагальна потреба здійснити переговорну процедуру закупівлі щодо закупівлі «Охороні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)» на період з 04.03.2021 по 21.05.2021 рік. На підставі вищевикладеного та враховуючи, що у попередньому році договір був укладений з Товариством з обмеженою відповідальністю «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», а також згідно проведеного моніторингу щодо закупівлі «Охороні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)», Запорізьким обласним центром зайнятості прийнято рішення запросити до участі в переговорах щодо застосування переговорної процедури закупівлі «Охороні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)» ДК 021:2015 – 79710000-4 на період з 04.03.2021 по 21.05.2021 рік Товариство з обмеженою відповідальністю «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ».
Очікувана вартість: 64 364.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 71700, Україна, Запорізька область, м.Токмак, вул. Шевченка, буд. 7 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 71503, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Центральна, буд. 8 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 71603, Україна, Запорізька область, Василівський район, м. Василівка, бул. Центральний, буд. 39 А На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 71603, Україна, Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 22 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 72202, Україна, Запорізька область, Веселівський район, смт. Веселе, вул. Центральна, буд. 202 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 70002, Україна, Запорізька область, Вільнянський район, м. Вільнянськ, вул. Зачиняєва, буд. 26 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 70201, Україна, Запорізька область, Гуляйпільський район, м. Гуляйполе, пл. Героїв України, буд. 4 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 71304, Україна, Запорізька область, Кам'янсько-Дніпровський район, м. Кам'янка-Дніпровська, вул. Набережна, буд. 72 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 71400, Україна, Запорізька область, Великобілозерський район, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 92 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 71001, Україна, Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак, пров. Поштовий, буд. 8 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 70302, Україна, Запорізька область, Розівський район, смт. Розівка, вул. Центральна, буд. 90 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 72002, Україна, Запорізька область, Михайлівський район, смт. Михайлівка, вул. Центральна, буд. 33 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 70101, Україна, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, буд. 42 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 70504, Україна, Запорізька область, Оріхівський район, м. Оріхів, вул. Покровська, буд. 37 А На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 70608, Україна, Запорізька область, Пологівський район, м. Пологи, вул. І. Чеберка, буд. 3 А На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 72400, Україна, Запорізька область, Приазовський район, смт. Приазовське, пров. Лікарняний, буд. 1 На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 72102, Україна, Запорізька область, Приморський район, м. Приморськ, вул. Морська, буд. 55 А На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 71202, Україна, Запорізька область, Черінігвський район, смт. Чернігівка, вул. Соборна, буд. 422 А На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1411.5 година
Період постачання 04.03.2021 - 21.05.2021
Місце постачання 72503, Україна, Запорізька область, Якимівський район, смт. Якимівка, вул. Паркова, буд. 45 А На карті

Інформація про скасування

Номер: 990a9590700548c2971e31a3d18b0158
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: у зв’язку з вирішенням питання щодо оскарження процедури відкритих торгів на закупівлю «Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)» за кодом ДК 021:2015 – 79710000-4 (ідентифікатор закупівлі UA-2020-11-20-000999-а) та укладанням за результатом вищезазначеної процедури з Товариством з обмеженою відповідальністю «ДОК «Професійний захист» договору № 137 від 23.02.2021 року
Період оскарження: 10.03.2021 10:10 - 21.03.2021 00:00
Дата опублікування: 10.03.2021 10:10
Дата виконання: 21.03.2021 00:01
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"

Оскарження: 17.02.2021 16:57 - 23.02.2021 00:00
Ціна пропозиції 64 364.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2021 16:57
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: cc18f09cad834563b2b9f297477ee40a
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-17-012395-a-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ"
Сума договору: 64 364.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 64 364.40 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації