-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-17-010600-a
Завершена
200 680.98
UAH з ПДВ
Номер:
89ec062ccd194053934791f971b2d92a
Внутрішній номер закупівлі:
8664767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-17-010600-a
Замовник:
Терешківський ліцей Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545191
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Терешки, вул. Шевченка, буд. 9-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Тарасенко +38050545491 23545191@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
а підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» - двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (за оголошеннями № UA-2021-01-22-008777-b та № UA-2021-01-05-002061-c) тому актуальним буде провести переговорну процедуру (скорочену)
Очікувана вартість:
200 680.98 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
71100 Кіловат-година
Період постачання
01.02.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 17.02.2021 15:05 - 23.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Шарай Вікторія Юріївна +380532648277
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Подільський район ВУЛИЦЯ ПАНЯНКА будинок 65Б
Оскарження: 17.02.2021 15:05 - 23.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
200 680.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2021 15:05
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
57d52b1d21e1406680dcbc126703da38
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-17-010600-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Шарай Вікторія Юріївна +380532648277
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Подільський район ВУЛИЦЯ ПАНЯНКА будинок 65Б
Номер договору:
23115422
Сума договору:
200 680.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
167 234.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.02.2021 08:31
Статус:
Виконаний