• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

18830000-6 Захисне взуття (черевики з високими берцями)

Місце поставки товару: 03115, м. Київ, вул. Святошинська, 24. Джерело фінансування - власний бюджет (кошти від господарської діяльності). Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції - тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель та додатками до нього складаються українською мовою. Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі визначені в Додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Торги відмінено

63 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 315.00 UAH
Номер: 8c8198ab6bf54e178592187852343e92
Внутрішній номер закупівлі: 8662403
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-17-008928-a   
Замовник: Святошинське лісопаркове господарство
Контактна особа: Юлія Латиф +380444526340,+380994221614 tender@slpg.city
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 63 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 315.00 UAH
Період уточнення: 17.02.2021 14:05 - 23.02.2021 10:00
Період прийому пропозицій: 23.02.2021 10:00 - 26.02.2021 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Черевики з високими берцями
Код ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуття
Кількість 90 пара
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 03115, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Святошинська,24, м. Київ На карті

Інформація про скасування

Номер: 2908f748b8ab42bc9e1958d43272401c
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товару з зазначеними технічними, якісними характеристиками предмета закупівлі та прийняттям рішення про внесення змін до технічних, якісних характеристик предмета закупівлі
Дата опублікування: 19.02.2021 14:32
Дата виконання: 19.02.2021 14:32
Статус:
Виконано