-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки (пастеризоване молоко)
Тендер Prozorro UA-2021-02-17-000872-a
Завершена
465 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1d8bfd4f1aaa432580a5d0bdbdba4979
Внутрішній номер закупівлі:
8651155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-17-000872-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20361881
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІЩЕНСЬКА, будинок 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ С БУБКИ Бахмут +380951048897 20361881@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
згідно абз.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (далі – Закон), а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
465 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування Замовника - обласний бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко та вершки (пастеризоване молоко)
Кількість
18600 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЧУБАНОВА ІРИНА ЛЕОНІДІВНА
Оскарження: 17.02.2021 09:13 - 28.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2263806180
-
Контактна особа:
Чубанова І.Л. +380633809113
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, вул. Леваневського, б. 166 кв. 43
Оскарження: 17.02.2021 09:13 - 28.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
465 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2021 09:13
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5ac1ae82840c48bebdc09235b456e932
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-17-000872-a-a1
Постачальник:
ЧУБАНОВА ІРИНА ЛЕОНІДІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2263806180
-
Контактна особа:
Чубанова І.Л. +380633809113
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, Бахмут, вул. Леваневського, б. 166 кв. 43
Номер договору:
0103/29
Сума договору:
558 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
01.03.2021 14:59
Статус:
Виконаний