• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Овочі, фрукти та горіхи

Завершена

783 032.00 UAH без ПДВ
Номер: 2d7e5bc1e1934a8ab67e9b2117b94fcc
Внутрішній номер закупівлі: 8646148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-16-014185-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ»
Контактна особа: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ С БУБКИ Бахмут +380951048897 20361881@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: згідно абз.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (далі – Закон), а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 783 032.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴25 500.00 Буряк
  • Лот №2 ₴42 000.00 Морква
  • Лот №3 ₴24 640.00 Цибуля
  • Лот №4 ₴43 500.00 Капуста качанна
  • Лот №5 ₴22 000.00 Огірки
  • Лот №6 ₴31 000.00 Помідори
  • Лот №7 ₴3 000.00 Перець овочевий
  • Лот №8 ₴6 300.00 Лимони
  • Лот №9 ₴180 000.00 Яблука
  • Лот №10 ₴199 500.00 Банани
  • Лот №11 ₴67 392.00 Апельсини
  • Лот №12 ₴62 400.00 Мандарини
  • Лот №13 ₴23 400.00 Тропічні фрукти (хурма)
  • Лот №14 ₴3 400.00 Овочі (часник)
  • Лот №15 ₴49 000.00 Персик