• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Завершена

475 200.00 UAH з ПДВ
Номер: a80c9699a4514b65ab20bda1e2902ed7
Внутрішній номер закупівлі: 8642397
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-16-002012-b   
Замовник: ВІННИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ГНІЗДЕЧКО" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Григоренко Ольга Миколаївна +380432439101 gnizdechko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із врахуванням норм п.1 частини 2 статті 40 Закону: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість: 475 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 280 гігакалорія
Період постачання 23.02.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе, 110 На карті
Централізоване опалення 09323000-9
Код ДК 021:2015: 09323000-9 Централізоване опалення
Кількість 280 гігакалорія
Період постачання 23.02.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе, 110 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "Альтернативна тепловап енергія" КП "Вінницяоблтеплоенерго"

Оскарження: 16.02.2021 15:37 - 22.02.2021 00:00
Ціна пропозиції 463 022.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2021 15:37
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 3c3b76ef76224844bd10fc809393b241
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-16-002012-b-a1
Постачальник: ДП "Альтернативна тепловап енергія" КП "Вінницяоблтеплоенерго"
Номер договору: ТЕ-11/2021
Сума договору: 555 338.61 UAH з ПДВ
Сума договору: 462 782.18 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.02.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання: 23.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
ТЕ 11 2021.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
додаткова 1.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s