• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги телефонного зв"язку

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4a0c4c785a17470bbbd4d1829aea2eac
Внутрішній номер закупівлі: 8619632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-15-003866-a   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій області (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Бунза В'ячеслав 380681079718 atasv7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: З метою здійснення закупівлі за предметом «Послуги телефонного зв’язку» (код ДК 021:2015: 64210000-1: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних), 28.12.2020 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-12-28-011104-c. Проте на дату проведення аукціону 13.01.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 15.01.2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю - UA-2021-01-15-006292-a . Проте знову ж таки на дату проведення аукціону 01.02.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що електронною системою було відмінено двічі процедуру відкритих торгів, закупівлю за предметом: «Послуги телефонного зв’язку» (код ДК 021:2015: 64210000-1: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних) через відсутність достатньої кількості учасників, прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону.
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги телефонного зв'язку
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 23 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вулиця Ботанічна, будинок 24 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Вінницька філія Укртелеком

Оскарження: 15.02.2021 15:23 - 26.02.2021 00:00
Ціна пропозиції 30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2021 15:23
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: df6cf76741ec4b6ca0daba6287a07799
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-15-003866-a-c1
Постачальник: Вінницька філія Укртелеком
Номер договору: 16717/4
Сума договору: 25 443.86 UAH з ПДВ
Сума договору: 21 203.22 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 26.02.2021 13:01
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 16717-4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додат. угода 1.pdf
pdf
Додат. угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s