• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Оброблені фрукти та овочі

код ДК 021:2015 «15330000-0 Оброблені фрукти та овочі»

Завершена

609 620.00 UAH без ПДВ
Номер: c90a76244e624b5cb90359c26dd46aa7
Внутрішній номер закупівлі: 860841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-05-19-002469-b   
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Контактна особа: Сергій Мельник +380976329919 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15331000-7 Оброблені овочіАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відкриті торги за предметом «Оброблені фрукти та овочі», код ДК 021:2015 "15330000-0 Оброблені фрукти та овочі" були відмінені двічі, відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року №922-VIII (далі Закон), через подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, про що свідчить оприлюднена на веб-порталі уповноваженого органу інформація: - Оголошення про проведення торгів від 29.03.2017 р., ідентифікатор закупівлі - UA-2017-03-29-002290-b, id - 0b7a41822acc498a887c3be9e7a806d7; - Оголошення про проведення торгів від 24.04.2017 р., ідентифікатор закупівлі - UA-2017-04-24-001494-b, id - 36b80abc8a5645ef866a0b7871f7c1de. У зв’язку із вищевказаним та на підставі пункту 4 частини 2 статті 35 Закону, тендерний комітет управління освіти і науки прийняв рішення щодо застосування переговорної процедуру закупівлі, як виняток, через те що було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість: 609 620.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴313 620.00 Лот №1 "Оброблені овочі"
  • Лот №2 ₴296 000.00 Лот №2 "Оброблені фрукти та горіхи"