-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Бульдозер
Тендер Prozorro UA-2017-04-07-001645-b
Торги не відбулися
8 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 000.00 UAH
Номер:
43a4d60b88774fe1a654f6cca1c2c58f
Внутрішній номер закупівлі:
860459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-07-001645-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛІГОН ТПВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320725
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, Червонофлотська, 167
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швидка Олена Віталіївна 380983646080 kppoligontbo@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43210000-8 Машини для земляних робітАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
43 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
258 000.00 UAH
Період уточнення:
07.04.2017 14:52 - 28.04.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2017 14:52 - 08.05.2017 15:00
Період прекваліфікації:
08.05.2017 15:01 - 31.05.2017 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бульдозер
Кількість
1 одиниця
Період постачання
23.06.2017 - 20.10.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35268360
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "АРМАДА ЛТД" +380676373032 armada@armada.org.ua http://armada.biz.ua
-
Адреса:
Україна, 52001, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський район, місто Підгородне, АВТОДОРОГА ЗНАМ'ЯНКА-ЛУГАНСЬК-ІЗВАРИНО 227 КМ + 580 М ТЕРИТОРІЯ ПІДГОРОДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
25.05.2017 15:49
Документи
31
Скарги
0
ТОВ Альфатех
×
-
Код ЄДРПОУ:
35203852
-
Контактна особа:
Мунтян Катерина Вікторівна +380676118976 tender@alfatech.com.ua http://alfatech.com.ua
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Собінова, 1
Початкова пропозиція
8 592 000.00 UAH з ПДВ /
8 592 000.00 UAH з ПДВ
8 592 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.05.2017 15:47
Документи
30
Скарги
0