-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-11-006632-c
Завершена
343 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
86e53e3a2cf5485ab2a244dbec2087cc
Внутрішній номер закупівлі:
8581777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-11-006632-c
Замовник:
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" "
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495775
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта, вул.Шевченко.16.м.Балта,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Безкоровайна Любов Андріївна +380486621251 internat_2007@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим
Очікувана вартість:
343 980.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
140400 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ" Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія"
Оскарження: 11.02.2021 20:40 - 22.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Ніверчук Олександр Миколайович 0487052259
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська 88
Оскарження: 11.02.2021 20:40 - 22.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
343 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2021 20:40
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f150911300c64462ad3d99faba35db81
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-11-006632-c-c1
Постачальник:
ТОВ" Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Ніверчук Олександр Миколайович 0487052259
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська 88
Номер договору:
31-199-ZBЦ
Сума договору:
397 023.25 UAH з ПДВ
Сума договору:
330 852.71 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
електрична енергія: 2.45000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
22.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний