-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м’якоть яловичини, м’ясо свійської птиці)
Тендер Prozorro UA-2021-02-11-009290-a
Завершена
1 156 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 562.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 562.00 UAH
Номер:
60740cb63db54612952c60b5646f8ab4
Внутрішній номер закупівлі:
8574095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-11-009290-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. БАХМУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990217
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М БАХМУТ Антоненко Тетяна Миколаївна +380627422972 bahmut.blil@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 156 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 562.00 UAH
Період уточнення:
11.02.2021 15:07 - 17.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2021 15:07 - 27.02.2021 17:00
Аукціон:
01.03.2021 14:31 - 01.03.2021 14:58
Період кваліфікації:
01.03.2021 14:58 - 09.03.2021 16:03
Період завантаження договору:
09.03.2021 16:03 - 29.03.2021 16:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’якоть яловичини
Кількість
3640 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
м’ясо свійської птиці
Кількість
7400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВАРЯНИК ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 09.03.2021 16:03 - 20.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2753903457
-
Контактна особа:
Олексій Варяник +380991571714 varyanik.alex@gmail.com
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 82, квартира 31
Оскарження: 09.03.2021 16:03 - 20.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
900 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
900 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2021 16:03
Відповіді на вимоги
11
Документи
71
Скарги
0
ТОВ "ПРОДИНФО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35636927
-
Контактна особа:
Печерських Олена Миколаївна +380661302458 produnfo@i.ua
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Громової, б. 63, офіс 2
Початкова пропозиція
1 121 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 109 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Початкова пропозиція
1 111 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 111 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
1002947836564864aeca27e97ac3cd6b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-11-009290-a-c1
Постачальник:
ФОП "ВАРЯНИК ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2753903457
-
Контактна особа:
Олексій Варяник +380991571714 varyanik.alex@gmail.com
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 82, квартира 31
Номер договору:
30-П
Сума договору:
900 010.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.03.2021 11:20
Статус:
Виконаний