-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (код 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - "Електрична енергія")
Тендер Prozorro UA-2021-02-11-003200-a
Завершена
7 500 440.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d16c067e5eb4e4a9e73573f5e6ec56d
Внутрішній номер закупівлі:
8563070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-11-003200-a
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марія Швець +380971733866 shepetivka_ptm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Шепетівське підприємство теплових мереж, відповідно до покладених на нього зобов’язань та з метою забезпечення належного функціювання підприємства, двічі намагалося провести відкриті торги на закупівлю Електричної енергії, кoд національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09310000-5 – «Електрична енергія» але щоразу дана закупівля відмінялася відповідно до статті 32 частини 2 пункту 1 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку із тим, що на участь у відкритих торгах було подано менше двох тендерних пропозицій.
А отже, враховуючи вищевикладене, з метою дотримання вимог діючого законодавства та забезпечення виконання річного плану закупівель Шепетівського підприємства теплових мереж на 2021 рік (зі змінами), вважаємо за доцільне здійснити закупівлю Електричної енергії, кoд національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09310000-5 – «Електрична енергія» шляхом застосування переговорної процедури закупівлі з Товариством з обмеженою відповідальністю «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» в особі Шепетівського ЦОК (ЄДРПОУ 42035266).
Згідно з частиною першою статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі Закон), переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Так як закупівельні процедури відкритих торгів, які оголошувалися для забезпечення потреб Шепетівського підприємства теплових мереж в електричній енергії у 2021 році, двічі були відмінені відповідно до статті 32 частини 2 пункту 1 - подання до участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій:
- UA-2020-11-30-005096-b (дата формування звіту про результати проведення процедури закупівлі: 31 грудня 2020 року);
- UA-2021-01-05-000351-c (дата формування звіту про результати проведення процедури закупівлі: 05 лютого 2021 року)
проведені переговори "11" лютого 2021 року з Товариством з обмеженою відповідальністю «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» в особі Шепетівського ЦОК (ЄДРПОУ 42035266). За результатами проведених переговорів та враховуючи те, що представник Товариства з обмеженою відповідальністю «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» під час переговорів надав всі необхідні документи, що вимагалися в запрошенні для участі у переговорній процедурі закупівлі, вбачається за доцільне застосувати переговорну процедуру, як виняток, на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
- річний план закупівель (зі змінами) Шепетівського підприємства теплових мереж;
- Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII;
- звіт про результати проведення процедури закупівлі - оголошення UA-2020-11-30-005096-b (дата формування звіту про результати проведення процедури закупівлі: 31 грудня 2020 року);
- звіт про результати проведення процедури закупівлі - оголошення UA-2021-01-05-000351-c (дата формування звіту про результати проведення процедури закупівлі: 05 лютого 2021 року);
- протокол переговорів № 23-тк від "11" лютого 2021 року.
Очікувана вартість:
7 500 440.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (код 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - "Електрична енергія")
Кількість
1973800 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 11.02.2021 11:42 - 17.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Юшко Андрій борисович +380382701559
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ будинок 57/2
Оскарження: 11.02.2021 11:42 - 17.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
7 500 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2021 11:42
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
1943659f9af243f282fd5ef82e8e1d99
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-11-003200-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Юшко Андрій борисович +380382701559
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ будинок 57/2
Номер договору:
21701750
Сума договору:
8 993 022.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 494 185.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2021 00:00 - 31.01.2022 00:00
Дата підписання:
17.02.2021 08:00
Статус:
Виконаний