-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Тендер Prozorro UA-2021-02-11-000933-b
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”). Джерело фінансування: кошти Державного бюджету України. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Торги не відбулися
888 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 883.60 UAH
мін. крок: 1% або 8 883.60 UAH
Номер:
eacbc4c37564470e8f9a8cc90dde743c
Внутрішній номер закупівлі:
8560652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-11-000933-b
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Ірина Олександрівна ,380463125381 nati_smolovyk_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
888 360.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 883.60 UAH
Період уточнення:
11.02.2021 10:06 - 17.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2021 10:06 - 27.02.2021 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані Послуги проводиться шляхом відстрочення платежу. Відстрочення платежу здійснюється до 31 серпня 2021 року з моменту надання Послуг. Оплата за надання Послуг з 01 вересня 2021 року проводиться по факту наданих послуг протягом 20 (двадцяти) банківських днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях201 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Рись
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170416
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380674616661 bezpeka.rys@gmail.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, провулок Ветеринарний, 27
Початкова пропозиція
888 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
888 360.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0