• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 2

Електрична енергія

товар за кодом ДК 021:2015 09310000-5, Електрична енергія (Електрична енергія)

Завершена

1 130 126.40 UAH з ПДВ
Номер: 14b8ae37b04642beb04db01cda82d3e1
Внутрішній номер закупівлі: 8549417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-10-002625-c   
Замовник: ДП "АМПУ"
Контактна особа: Калиніна Анастасія Олександрівна 380487759504 anastasiya.kalinina@uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Умовою застосування переговорної процедури є пункт 1 частини 2 статті 40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації). 11.12.2020 (UA-2020-11-10-005426-b) та 18.01.2021 (UA-2020-12-15-005047-b) двічі відмінено процедури відкритих торгів на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 09310000-5, Електрична енергія (Електрична енергія) у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 1 130 126.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 520000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"

Оскарження: 10.02.2021 15:29 - 21.02.2021 00:00
Ціна пропозиції 1 060 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.02.2021 15:29
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 77999d54eac44a6b8495863bd20cfcc1
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-10-002625-c-a1
Постачальник: ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
Номер договору: 15-В-АМПУ-21
Сума договору: 1 060 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 884 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.03.2021 00:00 - 30.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.03.2021 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
15-В-АМПУ-21 09.03.2021 ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП.pdf
p7s
sign.p7s