-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Тендер Prozorro UA-2017-04-17-000033-c
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Завершена
299 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 496.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 496.25 UAH
Номер:
b706c50aede94ebc97abe40f968291e1
Внутрішній номер закупівлі:
854733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-17-000033-c
Замовник:
Комунальна установа «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983714
-
Адреса:
Україна, Луганська область, вул. Монастирська, № 67, м. Старобільськ, Луганська обл., 92700
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Елена Герасимова 0646133801, 380662808576 rtmostb@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
299 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2017 22:46 - 23.04.2017 07:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2017 22:46 - 03.05.2017 07:00
Аукціон:
04.05.2017 15:32 - 04.05.2017 16:11
Період кваліфікації:
04.05.2017 16:11 - 10.05.2017 15:54
Період завантаження договору:
10.05.2017 15:42 - 30.05.2017 15:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 250.00 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні