-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова для непромислового використання (деревина твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2021-02-09-012474-a
Завершена
855 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 275.00 UAH
Номер:
f25750b7ce954966af26795fba4106b3
Внутрішній номер закупівлі:
8529045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-09-012474-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ №1" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24895711
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, буд. 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга В'ячеславівна Гончар +380969721182 oporna1_buhgalt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
855 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 275.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2021 17:03 - 15.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2021 17:03 - 25.02.2021 18:00
Аукціон:
26.02.2021 13:31 - 26.02.2021 14:04
Період кваліфікації:
26.02.2021 14:04 - 12.03.2021 15:27
Період завантаження договору:
12.03.2021 15:27 - 01.04.2021 15:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлені товари здійснюються на підставі статей Бюджетного кодексу України та на умовах можливої відстрочки платежу строком на 30 кал. днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за товари здійснюватиметься на протязі 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Джерело фінансування закупівлі. Кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова для непромислового використання (деревина твердих порід)
Кількість
900 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ГЕРАСИМЧУК ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 04.03.2021 12:29 - 15.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3099004654
-
Контактна особа:
Герасимчук Петро Володимирович +380677800880 gerasimchukauto@gmail.com
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, вул. Черняховського, 13
Оскарження: 04.03.2021 12:29 - 15.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
686 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
584 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.03.2021 12:29
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЛЛІНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Оскарження: 12.03.2021 15:27 - 23.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991456
-
Контактна особа:
Анна +380663450062 artem89maz@ukr.net
-
Адреса:
22700, Україна, Вінницька область, Іллінецький р-н, місто Іллінці, ПРОВУЛОК СТУДЕНТСЬКИЙ, будинок 1
Оскарження: 12.03.2021 15:27 - 23.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
763 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
584 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2021 15:27
Відповіді на вимоги
11
Документи
67
Скарги
0
ДП "Дочірнє підприємство "Погребищенський Райагроліс" Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс""
×
-
Код ЄДРПОУ:
36243959
-
Контактна особа:
Віталій Гнатенко +380986097369 pogrebishelis@ukr.net
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, м. Погребище, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ буд. 1
Початкова пропозиція
855 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
585 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
ФОП Крупко Василь Григорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1975613134
-
Контактна особа:
Крупко Василь Григорович +380964290186 Krupko.89@mail.ru
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, пров.Вишневий, б.4
Початкова пропозиція
711 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
655 722.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
b96e68c00dd44a72957bbc1f644e3aca
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-09-012474-a-b1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЛЛІНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991456
-
Контактна особа:
Анна +380663450062 artem89maz@ukr.net
-
Адреса:
22700, Україна, Вінницька область, Іллінецький р-н, місто Іллінці, ПРОВУЛОК СТУДЕНТСЬКИЙ, будинок 1
Номер договору:
1
Сума договору:
584 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
487 491.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.03.2021 10:00
Статус:
Підписаний