-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2021-02-08-003200-c
Торги не відбулися
338 305.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 383.05 UAH
мін. крок: 1% або 3 383.05 UAH
Номер:
397d0de6217d470bbf3faba60110c414
Внутрішній номер закупівлі:
8503046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-08-003200-c
Замовник:
Тульчинський фаховий коледж культури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net https://uatkk.net/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
338 305.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 383.05 UAH
Період уточнення:
08.02.2021 16:31 - 14.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2021 16:31 - 24.02.2021 16:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписГазове паливо
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
34791 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Столяр Марина Олександрівна 380674336414, 380674336414,380432660414 Maryna.Stolyar@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21026, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе 23
Початкова пропозиція
250 495.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 495.20 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
9
Документи
119
Скарги
0