-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2021-02-08-001586-c
Завершена
115 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c773ea1931594717b7012a4bee9ee387
Внутрішній номер закупівлі:
8492769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-08-001586-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр Головного сервісного центру МВС в Хмельницькій області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611928
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Західно-Окружна, 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ковбель Сергій Миколайович +380382664341 teh_rsc@khm.hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
По закупівлі «код ДК 021:2015 - 79710000-4 «Охоронні послуги» (охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації)» двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Згідно пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» - якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, що відображається в оголошеннях: UA-P-2020-12-10-007949-c та UA-P-2021-01-20-005025-b. Враховуючи вище викладене та відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладання договору з учасником вимагає проведення з ним переговорів.
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за послуги Виконавця здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок "Виконавця" за фактично надані послуги щомісячно на підставі актів приймання наданих послуг протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання актів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охорона майна та обслуговування охоронної сигналізації
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
29008, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1, 32400, м.Дунаївці, вул Франца Лендера, 41, 32300, м.Камянець-Подільський, проспект Грушевського, 1/2, 31100, м.Старокостянтинів, вул. Чайковського, 1А, 30400 м.Шепетівка, вул Шешукова, 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Управління поліції охорони в Хмельницькій області
Оскарження: 09.02.2021 11:17 - 20.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108929
-
Контактна особа:
Гонгало Анатолій Йосипавич 0672839468
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул.Тернопільська, 6/1
Оскарження: 09.02.2021 11:17 - 20.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
114 998.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2021 11:17
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9bb910c9b8f04673be74fd383529e5f4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-08-001586-c-c1
Постачальник:
Управління поліції охорони в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108929
-
Контактна особа:
Гонгало Анатолій Йосипавич 0672839468
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул.Тернопільська, 6/1
Номер договору:
ХМ-0037
Сума договору:
114 998.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
95 832.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
22.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний