-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (Пелети з деревени)
Тендер Prozorro UA-2021-02-05-010456-a
Торги не відбулися
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер:
09f316c6198949cf91d7f4724e23eb81
Внутрішній номер закупівлі:
8474102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-05-010456-a
Замовник:
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25731035
-
Адреса:
85294, Україна, Донецька область, м. Торецьк, смт. Новгородське (пн), пров. Гужви, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Невмержицька +380624725804 novgorodshkola@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 000.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2021 15:15 - 12.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2021 15:15 - 22.02.2021 14:41
Аукціон:
23.02.2021 11:00 - 23.02.2021 11:33
Період кваліфікації:
з 23.02.2021 11:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Пелети з деревени)
Кількість
300 тонни
Період постачання
15.03.2021 - 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
2225673caa544d87be8f9f72d4b184bb
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів робіт та послуг; відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів,робіт чи послуг
Період оскарження:
15.03.2021 14:19 - 26.03.2021 00:00
Дата опублікування:
15.03.2021 14:19
Дата виконання:
26.03.2021 00:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕТРА-П"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43461163
-
Контактна особа:
Сільва Юлія Альбертівна +380637244090 tetra_p@ukr.net
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Хортицький район ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ СЕРГІЄНКА буд. 14А кв. 19
Початкова пропозиція
1 092 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 092 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0
ФОП КРЮЧКОВ АРТУР ГЕННАДІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2591204894
-
Контактна особа:
КРЮЧКОВ АРТУР 380508606051, 380508606051 artur-2000@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул. Радянська , будинок 81, квартира 35
Початкова пропозиція
1 167 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 119 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕМЕЛІ ГРУП "СПЕЦ ПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40958183
-
Контактна особа:
Соня +380989623915 fg_special.delivery@i.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Щековицька, буд 37/48, офіс 1
Початкова пропозиція
1 167 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 119 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ЕВЕРХОЛ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035622
-
Контактна особа:
Панченко Евгений Николаевич +380506004005 33560715@ukr.net
-
Адреса:
85110, Україна, Донецька область, Костянтинівка, Ціолковського,67
Початкова пропозиція
1 185 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 131 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0