-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Енергія електрична
Тендер Prozorro UA-2021-02-05-008723-a
Завершена
226 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
5ff9c2c63e1f4d8ba44609f964a5990c
Внутрішній номер закупівлі:
8471222
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-05-008723-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 dprz_1@cndsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для безперебійного електропостачання підпорядкованих підрозділів загону тендерним комітетом двічі було проведено відкриті торги по даному предмету закупівлі, які здійснювались відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі». На підставі п. 1 ч.2 ст.32 Закону тендерні процедури було двічі відмінено автоматично (у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох пропозицій). Враховуючи відміну процедур закупівлі відкриті торги: ідентифікатор закупівлі UA- 2021-01-13-000900-c та ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-28-006656-c, за предметом закупівлі код ДК 021:2015 код 09310000-5 «Електрична енергія» на виконання вимог ч.1 ст. 40 та п.1 ч.2 цієї ж статті Закону, Замовником було прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі (скороченої)
Очікувана вартість:
226 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергія електрична
Кількість
87000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
14000, Україна, Чернігівська область, Підпорядковані підрозділи 1 ДПРЗ УДСНС України у Чернігівській області, Підпорядковані підрозділи 1 ДПРЗ УДСНС України у Чернігівській області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
Оскарження: 05.02.2021 14:34 - 11.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман Миколайович 0462654629 info@cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, проспект Перемоги, будинок 126б
Оскарження: 05.02.2021 14:34 - 11.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
226 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.02.2021 14:34
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
fff01be624324314a478ee92df4ea430
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-05-008723-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман Миколайович 0462654629 info@cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, проспект Перемоги, будинок 126б
Номер договору:
3104435ВЦ/22
Сума договору:
226 199.47 UAH з ПДВ
Сума договору:
188 499.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
15.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний