• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

бензин А-92, дизпаливо

Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. бензин А-92 - 8765л., дизпаливо – 13500л. Місце поставки. отримання Покупцем палива на відповідних автозаправних станціях (АЗС) (власних, орендованих або партнерів) учасника торгів, (розташованих в радіусі не більше 20 км від місця дислокації автотранспорту Замовника).

Завершена

502 978.00 UAH з ПДВ
Номер: d97de804594a48e59442e6289bbef504
Внутрішній номер закупівлі: 847059
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-05-12-001661-b   
Замовник: Відділ освіти
Контактна особа: Коноз Олена Федорівна +380545751569 elena_konoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відділом освіти Великописарівської райдержадміністрації з початку поточного року проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю бензину А-92 та дизпалива, та було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників: Інформація про першу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про відкриті торги, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу: номер закупівлі UA-2017-03-15-000279-b від 15.03.2017р. Звіт про результати проведення процедури закупівлі від 30.03.2017р. Інформація про другу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про відкриті торги розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу: номер закупівлі UA-2017-04-05-001794-b від 05.04.2017р. Звіт про результати проведення процедури закупівлі від 21.04.2017р. У даному випадку, відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону, а саме – якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, може бути застосована переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість: 502 978.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92, дизпаливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 22265 літр
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 42800, Україна, Сумська область, ВЕЛИКА ПИСАРІВКА, вул. Ярослава Мудрого, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Альянс Еволюшн

Оскарження: 12.05.2017 15:38 - 23.05.2017 00:00
Ціна пропозиції 502 977.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.05.2017 15:43
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 586d45e744d24c9a851809addf71ef0f
Ідентифікатор договору: UA-2017-05-12-001661-b-b1
Постачальник: Альянс Еволюшн
Номер договору: 78/133
Сума договору: 502 977.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 25.05.2017 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
догов 25.05.pdf
p7s
sign.p7s