-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Теплообмінники; установки для кондиціювання повітря непобутові, непобутове холодильне та морозильне устатковання
Тендер Prozorro UA-2016-03-23-000012-b
Кондиціонер в серверну кімнату (з монтажем). Зимовий комплект до кондиціонеру.
Торги відмінено
36 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.1% або 400.00 UAH
мін. крок: 1.1% або 400.00 UAH
Номер:
bf4c6b67b66345a79d6951d5623b8471
Внутрішній номер закупівлі:
84443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-03-23-000012-b
Замовник:
Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська, Київ, Хрещатик, 32-А
Контактна особа:
Коркуленко Оксана Юріївна 0679760061 buh@kievzem.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39717000-1 Вентилятори та кондиціонериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
400.00 UAH
Період уточнення:
23.03.2016 09:22 - 25.03.2016 16:15
Період прийому пропозицій:
28.03.2016 09:00 - 29.03.2016 18:00
Аукціон:
30.03.2016 12:11 - 30.03.2016 12:44
Період кваліфікації:
з 30.03.2016 12:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кондиціонер в серверну кімнату (з монтажем).
Зимовий комплект до кондиціонеру.
×
-
ДК 016:2010:
28.25.1 Теплообмінники; установки для кондиціювання повітря непобутові, непобутове холодильне та морозильне устатковання
Кількість
1 штуки
Період постачання
20.04.2016 - 31.05.2016
Інформація про скасування
Номер:
a0558bec1e38450ba0a042d59ef53610
Опис причини скасування:
У зв’язку з тим, що в результаті торгів з’ясувалося те, що існує потреба в додаткових роботах при заміні кондиціонера, не були враховані в документації на проведення аукціону через систему електронних закупівель від 23.03.2016, а саме:
демонтаж існуючого кондиціонера та його старих магістралей і кріплень;
монтаж нових магістралей, кріплень;
встановлення і запуск в роботу нового кондиціонера
комітетом прийнято рішення про відміну закупівлі UA-2016-03-23-000012-b від 23.03.2016 та проведення нової закупівлі з урахуванням вищевикладених умов.
Дата опублікування:
08.04.2016 16:14
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІМАКС РІТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787715
-
Контактна особа:
Кобиляцька Марина Володимирівна 044-384-02-06 kobylyatska@gmail.com
-
Адреса:
03042, Україна, Київська, Київ, Красилівська, буд. 8/4, оф.2
Початкова пропозиція
15 492.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 492.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Максимус Буд Сервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37098774
-
Контактна особа:
Дмитрий Юрьевич +380672409263 mbs-group@i.ua
-
Адреса:
03148, Украина, Киевская, Киев
Початкова пропозиція
29 996.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦКЛІМАТОПТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37186258
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦКЛІМАТОПТ" +380503256032 klimatopt1@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 40022, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ТОПОЛЯНСЬКА, будинок 18
Початкова пропозиція
32 322.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
1
Скарги
0
ТОВ ПРИВАТЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
36253988
-
Контактна особа:
Базилевич Юрій Анатолійович +380443777849 privatenergo@mail.ru
-
Адреса:
04205, Україна, Київська область, Київ, пр-т Оболонський, 18
Початкова пропозиція
27 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
5
Скарги
0