-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-04-002537-c
Завершена
775 710.00
UAH з ПДВ
Номер:
40b9abe290ca4cc1b5ccf7542dc6455f
Внутрішній номер закупівлі:
8440218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-04-002537-c
Замовник:
Мирнопільський геріатричний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189104
-
Адреса:
68413, Україна, Одеська область, село Мирнопілля Арцизького району, вулиця Центральна,90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мосієнко Ірина Федорівна 380971779034 mirn_domint@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
відповідно п.1 ч.2 стітті 40 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Очікувана вартість:
775 710.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описелектрична енергія
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
287300 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
68413, Україна, Одеська область, село Мирнопілля Арцизького району, вулиця Центральна,90
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія"
Оскарження: 04.02.2021 12:32 - 10.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Ніверчук О.М. +380487052705 kanc@ooek.od.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Чорноморського козацтва, 70
Оскарження: 04.02.2021 12:32 - 10.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
775 710.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2021 12:32
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
5954b8eeefec4058aa9e1d98abab0833
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-04-002537-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Ніверчук О.М. +380487052705 kanc@ooek.od.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Чорноморського козацтва, 70
Номер договору:
20-122-ПВЦ/40
Сума договору:
661 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
551 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
25.02.2021 09:00
Статус:
Підписаний