-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта та дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-013228-a
Бензин марки А-92, дизельне паливо
Торги не відбулися
200 111.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.56 UAH
Номер:
86e869348adb452181685962f4f4bd90
Внутрішній номер закупівлі:
8427463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-03-013228-a
Замовник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Барановська +380968787314 bcrv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 111.70 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.56 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 003.35 UAH
Період уточнення:
03.02.2021 17:16 - 09.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2021 17:16 - 19.02.2021 17:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у цьому Договорі, протягом 10 (десяти) робочих днів з дня підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної. Мова заповнення тендерної документації українська.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92(бланки дозволів (талони)
Кількість
3950 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо (бланки дозволів (талони)
Кількість
3930 літр
Період постачання
до 31.12.2021