-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-005225-c
Усі документи, що мають відношення до даної процедури, підготовлені безпосередньо учасником процедури закупівлі повинні бути складені українською мовою. Джерело фінансування кошти місцевого бюджету, що спрямовуються на фінансування закупівлі товару. Місцезнаходження: 24800, Вінницька обл., смт.Чечельник, вул.Героїв Майдану,31
Завершена
641 668.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 209.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 209.00 UAH
Номер:
795d44ffea104c05ade5cae8bb4c2ea2
Внутрішній номер закупівлі:
8423456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-03-005225-c
Замовник:
Відділ освіти , молоді та спорту Чечельницької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084650
-
Адреса:
24800, Україна, Вінницька область, селище Чечельник, вул.Героїв Майдану,б.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шалавінська Ірина Юріївна +380966328173 zi2605418@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
641 668.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 209.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2021 15:45 - 09.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2021 15:45 - 19.02.2021 15:50
Аукціон:
22.02.2021 15:35 - 22.02.2021 15:57
Період кваліфікації:
22.02.2021 15:57 - 02.03.2021 17:18
Період завантаження договору:
02.03.2021 17:18 - 22.03.2021 17:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (місцевий бюджет)
Кількість
256667 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 26.02.2021 16:14 - 09.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Столяр Марина Олександрівна 380674336414, 380674336414,380432660414 Maryna.Stolyar@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21026, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе 23
Оскарження: 26.02.2021 16:14 - 09.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
576 358.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
503 699.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.02.2021 16:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
112
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Оскарження: 02.03.2021 17:18 - 13.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Оскарження: 02.03.2021 17:18 - 13.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
577 500.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
503 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2021 17:18
Відповіді на вимоги
10
Документи
83
Скарги
0
Контракти
Номер:
4ac0135fbb2546d681865735f94763e5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-005225-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Номер договору:
чч-130101
Сума договору:
503 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
419 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.03.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
19.03.2021 00:00
Статус:
Розірваний