-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Азитроміцин, Метамізол натрію, Атропіну сульфат, Ацетилсаліцилова кислота, Бетаметазон; цетилпіридинію хлорид, Верапаміл, Менадіон натрій бісульфіт, Гентаміцин, Декстроза, Дексаметазон, Диклофенак, Допамін, Дротаверин, Еналаприл, Теофілін, Кальцію глюконат, Лоратадин, Магнію сульфат, Метоклопрамід, Натрію хлорид, Неостигмін бромід, Ранітидин, Спіронолактон, Флуконазол, Цефотаксім, Цефтріаксон)
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-008618-a
Завершена
1 006 252.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 031.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 031.26 UAH
Номер:
13e5d03b144a43e1aebe22524931e199
Внутрішній номер закупівлі:
8419812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-03-008618-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Шевцова +380612805714 tender_shmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 006 252.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 031.26 UAH
Період уточнення:
03.02.2021 14:37 - 09.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2021 14:37 - 19.02.2021 15:00
Аукціон:
22.02.2021 11:42 - 22.02.2021 12:03
Період кваліфікації:
22.02.2021 12:03 - 26.02.2021 11:33
Період завантаження договору:
26.02.2021 11:33 - 18.03.2021 11:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азитроміцин
×
-
МНН:
azithromycin Azithromycin
Кількість
400 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Метамізол натрію
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
2000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Атропіну сульфат
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
350 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Ацетилсаліцилова кислота
×
-
МНН:
acetylsalicylic acid Acetylsalicylic acid
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Бетаметазон; цетилпіридинію хлорид
×
-
МНН:
betamethasone and antiseptics Betamethasone and antiseptics
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Верапаміл
×
-
МНН:
verapamil Verapamil
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Менадіон натрій бісульфіт
×
-
МНН:
menadione Menadione
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Гентаміцин
×
-
МНН:
gentamicin Gentamicin
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Декстроза (Глюкоза)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Декстроза (Глюкоза)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Декстроза (Глюкоза)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Дексаметазон
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Диклофенак
×
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Допамін
×
-
МНН:
dopamine Dopamine
Кількість
250 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Дротаверин
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
Кількість
700 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Еналаприл
×
-
МНН:
enalapril Enalapril
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Теофілін
×
-
МНН:
theophylline Theophylline
Кількість
700 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Кальцію глюконат
×
-
МНН:
calcium gluconate Calcium gluconate
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Лоратадин
×
-
МНН:
loratadine Loratadine
Кількість
400 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Магнію сульфат
×
-
МНН:
magnesium sulfate Magnesium sulfate
Кількість
1300 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Метоклопрамід
×
-
МНН:
metoclopramide Metoclopramide
Кількість
1000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Натрію хлорид
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
1000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Неостигмін бромід
×
-
МНН:
neostigmine Neostigmine
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Ранітидин
×
-
МНН:
ranitidine Ranitidine
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Спіронолактон
×
-
МНН:
spironolactone Spironolactone
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Флуконазол
×
-
МНН:
fluconazole Fluconazole
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Флуконазол
×
-
МНН:
fluconazole Fluconazole
Кількість
500 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Цефотаксім
×
-
МНН:
cefotaxime Cefotaxime
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Цефтріаксон
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
25000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА "ДАРНИЦЯ"
Оскарження: 26.02.2021 11:33 - 09.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00481212
-
Контактна особа:
Олексій Лук'янчук +380442077318 a.lukyanchuk@darnitsa.ua
-
Адреса:
02093, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бориспільська, 13
Оскарження: 26.02.2021 11:33 - 09.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 001 245.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 001 245.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2021 11:33
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ЗАЙДЕКС УА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41335022
-
Контактна особа:
Андрій Стахович +380631182549 andrii.stakhovych@zydex.com.ua
-
Адреса:
04213, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПРИРІЧНА, будинок 27Є
Початкова пропозиція
1 003 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 003 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
5f3e526585ee4f1a8f5bf0ad541e291d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-008618-a-a1
Постачальник:
ПрАТ "ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА "ДАРНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00481212
-
Контактна особа:
Олексій Лук'янчук +380442077318 a.lukyanchuk@darnitsa.ua
-
Адреса:
02093, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бориспільська, 13
Номер договору:
15/20
Сума договору:
1 098 229.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 076 964.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.03.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
12.03.2021 14:00
Статус:
Виконаний