-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пелети паливні
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-002430-c
Торги не відбулися
323 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 617.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 617.00 UAH
Номер:
749012b5c6e946f288e4ccfe46ce7e33
Внутрішній номер закупівлі:
8413458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-03-002430-c
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Рудик Анатолій Миколайович +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net http://tarakanivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
323 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 617.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2021 11:56 - 09.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2021 11:56 - 19.02.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети паливні
Кількість
98 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
35641, Україна, Рівненська область, с. Тараканів; с. Птича, Дубенський район, село Тараканів, вулиця Зелена, будинок 1; Дубенський район, село Птича, вулиця Шкільна, будинок 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВАСИЛЬЧИК МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3475614174
-
Контактна особа:
Васильчик Михайло +380961150131 26halyna@ukr.net
-
Адреса:
34540, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Немовичі, ВУЛИЦЯ ПЕРЕДСІЛЛЯ, будинок 16
Початкова пропозиція
293 510.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
293 510.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0