• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 15110000-2 "мясо" ( мясо яловиче)

Завершена

840 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 840.00 UAH
Номер: 446ef53ee3f04ffe9df2a9d163bb0669
Внутрішній номер закупівлі: 840222
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-30-001053-b   
Замовник: ДП "Державний заклад "Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій ім В.П.Чкалова" Міністерства охорони здоровя України"
Контактна особа: Ніна Заремба +380638166384,+380487480097,+380638166334 nina-zaremba@mail.ru http://chkalov.odessa.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 840 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 840.00 UAH
Період уточнення: 30.03.2017 13:19 - 05.04.2017 13:16
Період прийому пропозицій: 30.03.2017 13:19 - 15.04.2017 13:16
Аукціон: 18.04.2017 12:19 - 18.04.2017 12:46
Період кваліфікації: 18.04.2017 12:46 - 13.05.2017 20:37
Період завантаження договору: 13.05.2017 20:21 - 02.06.2017 20:21

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мясо яловиче
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 10500 кілограм
Період постачання 16.05.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 65058, Україна, Одеська область, Одеса, Французький бульвар, 85 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ УІТАКА

Оскарження: 18.04.2017 12:46 - 01.05.2017 00:00
Початкова пропозиція 714 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
714 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.04.2017 15:00
Документи 2
Скарги 0
ФОП Безкорованюк Тетяна Володимирівна

Оскарження: 13.05.2017 20:00 - 24.05.2017 00:00
Початкова пропозиція 727 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
727 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.05.2017 20:21
Документи 33
Скарги 3
ФОП Воляник Тетяна Миколаївна

Оскарження: 13.05.2017 20:21 - 24.05.2017 00:00
Початкова пропозиція 752 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
752 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.05.2017 20:37
Документи 5
Скарги 2

Контракти

Номер: f01da8e0c1b0490ba713fec364da8585
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-30-001053-b-b2
Постачальник: ФОП Воляник Тетяна Миколаївна
Номер договору: 62/П
Сума договору: 752 850.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 24.05.2017 08:45
Статус:
Підписаний
jpg
Договор №62П_1.jpg
jpg
Договор №62П_2.jpg
p7s
sign.p7s