-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (electric energy)
Тендер Prozorro UA-2021-02-02-002763-b
Завершена
6 868 312.80
UAH з ПДВ
Номер:
60e51cfad9d04ce298126f0f3dd6fa7d
Внутрішній номер закупівлі:
8399238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-02-002763-b
Замовник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Некрасова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Семенюк Сергій Володимирович +380486230279 kotovskvodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом Замовником було оголошено процедури відкритих торгів за UA-P-2020-11-18-010532-c та UA-P-2020-12-23-000591-a,, які були відмінені на підставі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Для потреби Замовника необхідно здійснити Закупівлю на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Замовником було прийнято рішення надіслати запрошення на участь у Переговорній процедурі Закупівлі учаснику: Товариство з обмеженою відповідальністю «ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ»
Очікувана вартість:
6 868 312.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (electric energy)
Кількість
3400000 Кіловат-година
Період постачання
01.03.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
Оскарження: 02.02.2021 16:42 - 08.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Богданов Дмитро Борисович 0731303033
-
Адреса:
02230, Україна, Київська область, м.Київ, бульвар Лесі Українки. будинок 7А,офіс 119
Оскарження: 02.02.2021 16:42 - 08.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
6 868 312.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2021 16:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f554362906ed473a912aa887bdb55d0b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-02-002763-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Богданов Дмитро Борисович 0731303033
-
Адреса:
02230, Україна, Київська область, м.Київ, бульвар Лесі Українки. будинок 7А,офіс 119
Номер договору:
76
Сума договору:
8 241 975.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 868 312.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрична енергія (electric energy): 4.70000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
18.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний