-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021-2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2021-02-01-014304-a
Завершена
39 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
de1a2395d216447f9d6829fb1f6a678e
Внутрішній номер закупівлі:
8377059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-01-014304-a
Замовник:
Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039974
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Винниченка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирон Надія 380978103040 nadiya.myron16@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
Замовником Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 16 ім.В.Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області 24.12.2020 було оголошено відкриті торги на закупівлю 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій). 14 січня 2021 року ФОП Гардецьку С. Р. було визначено переможцем процедури закупівлі. Учасник ФОП Кіцак Ю. В. 23 січня 2021 року подала скаргу на рішення Замовника про визнання переможця ФОП Гардецька С.Р. 27.01.2021 р. Рішенням 1365-р/пк-пз АМКУ прийняв скаргу до розгляду. У відповідності до пункту 3 частини 2 статті 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник має право укласти договір за переговорною процедурою у разі виникнення нагальної потреби.
З початком навчального року та у зв'язку із розглядом скарги в АМКУ на даний час у Замовника виникла нагальна потреба у забезпеченні учнів пільгових категорій гарячим харчуванням на час розгляду скарги по закупівлі ДК 021:2015 код 55510000-8 — Послуги їдалень. Отже для належного забезпечення учнів пільгових категорій гарячим харчуванням під час оскарження процедури закупівлі Замовник має право укласти договір в обсязі, що не перевищує 20 % від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується на підставі п. 3 ч. 2 ст. 40 Закону. Виходячи із вищеописаного Замовником прийнято рішення укласти договір про надання послуг з гарячого харчування учнів на підставі річного плану та протоколу переговорів на період оскарження процедури закупівлі щодо триваючого тендеру.
Очікувана вартість:
39 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг в сумі згідно представленого Акту наданих послуг організації харчування учнів здійснюється перерахування коштів Замовником на розрахунковий рахунок Виконавця впродовж 30 днів по факту наданих послуг за умови наявності відповідного бюджетного фінансування. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані послуги здійснюються протягом 5-х банківських днів з дати отримання Замовником на свій реєстраційний рахунок бюджетного призначення, на фінансування закупівлі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
55510000-8 Послуги їдалень(Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.03.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гардецька Софія Романівна
Оскарження: 01.02.2021 18:26 - 07.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3180301529
-
Контактна особа:
Гардецька Софія Романівна +380982934177 nadikj@ukr.net
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, М. Драгоманова буд. 1, кв.37
Оскарження: 01.02.2021 18:26 - 07.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
39 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2021 18:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b68b351813d24e13a1e2a0619d3bb252
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-01-014304-a-b1
Постачальник:
ФОП Гардецька Софія Романівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3180301529
-
Контактна особа:
Гардецька Софія Романівна +380982934177 nadikj@ukr.net
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, М. Драгоманова буд. 1, кв.37
Номер договору:
2
Сума договору:
39 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
32 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
08.02.2021 12:00
Статус:
Підписаний