-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Будівельні роботи з реконструкції системи вентиляції та кондиціювання будівлі адміністративно-технічного корпусу)
Тендер Prozorro UA-2017-03-07-000127-b
Торги не відбулися
4 469 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 349.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 349.50 UAH
Номер:
5416fb6b8fb446568295b3ad5ade4603
Внутрішній номер закупівлі:
835879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-07-000127-b
Замовник:
ДП "Державне підприємство "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 15-й км.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Валеріївна Фузік +380444228278 irinakiev79@gmail.com http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 469 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 349.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 939.80 UAH
Період уточнення:
07.03.2017 09:07 - 02.04.2017 17:30
Період прийому пропозицій:
07.03.2017 09:07 - 12.04.2017 17:30
Аукціон:
13.04.2017 11:59 - 13.04.2017 12:44
Період кваліфікації:
13.04.2017 12:44 - 12.05.2017 16:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельні роботи з реконструкції системи вентиляції та кондиціювання будівлі адміністративно-технічного корпусу
Кількість
1 роботи
Період постачання
15.04.2017 - 15.10.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Р-ІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 13.04.2017 12:44 - 02.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36769054
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Р-ІНЖИНІРИНГ" +380322422247 igor.rudyy@r-ingeneering.com http://www.r-ingeneering.com
-
Адреса:
Україна, 81500, Львівська обл., Городоцький район, місто Городок, ВУЛИЦЯ ЛЮДКЕВИЧА, будинок 14
Оскарження: 13.04.2017 12:44 - 02.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 857 865.59 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 342 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.04.2017 14:04
Документи
30
Скарги
2
ТОВ Д С С СОЛЮШИОНС
Оскарження: 21.04.2017 14:04 - 06.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34809519
-
Контактна особа:
Комарова Алла Володимирівна +380442736349 manager111@uteg.com.ua
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Кіквідзе, буд.11
Оскарження: 21.04.2017 14:04 - 06.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 899 308.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 343 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.04.2017 16:22
Документи
31
Скарги
0
ТОВ ХК Енергомонтажвентиляція
Оскарження: 25.04.2017 16:22 - 08.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38619034
-
Контактна особа:
Прехтль Вадим Юрійович +380442345085 vup@emv.com.ua http://emv.com.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Київ, вул. Івана Франка, 5б
Оскарження: 25.04.2017 16:22 - 08.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 868 169.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 380 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.04.2017 15:49
Документи
13
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕФАНТ - КОМФОРТ"
Оскарження: 27.04.2017 15:49 - 14.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35954632
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛЕФАНТ - КОМФОРТ" +380963297311 elefant.servis@gmail.com http://www.profkomfort.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 10001, Житомирська обл., місто Житомир, Богунський район, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 184, кімната 213
Оскарження: 27.04.2017 15:49 - 14.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 983 154.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.05.2017 16:18
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "Газова будівельна компанія"
Оскарження: 03.05.2017 16:18 - 21.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30082501
-
Контактна особа:
Бєлозьоров Олексій Анатолійович +380444639874 gbk2006k@ukr.net
-
Адреса:
08000, Україна, Київська область, Макарів, Толстого, 1
Оскарження: 03.05.2017 16:18 - 21.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
4 174 554.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 623 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.05.2017 15:47
Документи
19
Скарги
0
ТОВ Міськбудінвест
Оскарження: 10.05.2017 15:47 - 23.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31175387
-
Контактна особа:
Улазовський Олександр Олександрович +380444639430 shonik_1@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, вул.С.Скляренка,17
Оскарження: 10.05.2017 15:47 - 23.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
4 140 668.59 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 695 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.05.2017 16:02
Документи
33
Скарги
0