-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги охорони
Тендер Prozorro UA-2021-01-29-003702-b
Завершена
634 920.00
UAH з ПДВ
Номер:
99e0b6dd812b48f4b8aba3babd66fcd8
Внутрішній номер закупівлі:
8339439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-29-003702-b
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Гагаріна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самуник Олег Васильович +380385831569 dunvidos@ukr.net http://dunosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів для закупівлі«код ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги», (послуги охорони) через відсутність достатньої кількості учасників, про що оприлюднені звіти про результати проведення процедури: UA-2020-12-17-001401-a від 02 січня 2021 року, UA-2021-01-04-001119-c від 20 січня 2021 року, тому потрібно повторно розпочати закупівлю«код ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги», (послуги охорони)за переговорною процедурою закупівлі. Так як, замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників оптимальною процедурою закупівлі відповідно до п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є переговорна процедура закупівлі. У зв’язку із вищенаведеним, в порядку п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) у замовника виникає необхідність закупівлі «код ДК 021:2015-79710000-4 «Охоронні послуги», (послуги охорони)за переговорною процедурою закупівлі.
Очікувана вартість:
634 920.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату за надані послуги протягом 10 днів з моменту підписання акту про надання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги охорони
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ГЕПАРД»
Оскарження: 29.01.2021 12:13 - 09.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32013230
-
Контактна особа:
Севастьянов Микола Михайлович 385820750
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, м. Дунаївці, вул. Шовковична, 11
Оскарження: 29.01.2021 12:13 - 09.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
634 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2021 12:13
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
af509214ddaa46e7b81e9b123a996f4f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-29-003702-b-b1
Постачальник:
ТОВ «ГЕПАРД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32013230
-
Контактна особа:
Севастьянов Микола Михайлович 385820750
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, м. Дунаївці, вул. Шовковична, 11
Номер договору:
27
Сума договору:
581 137.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
484 281.55 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
10.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний