-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус РУТА 22 або еквівалент (ДК 021:2015 34120000-4 мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Тендер Prozorro UA-2021-01-29-001577-b
Торги не відбулися
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
Номер:
2152dca3491e4443ac4f749eea576478
Внутрішній номер закупівлі:
8335444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-29-001577-b
Замовник:
Буринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058025
-
Адреса:
41700, Україна, Сумська область, Буринський р-н, м. Буринь, вул. Першотравнева, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Харченко +380667351410 svetlana.khar4enko10@gmail.com http://buryn-miskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 500.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2021 10:06 - 04.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2021 10:06 - 14.02.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за цим Договором здійснюється по факту поставки Товару, на підставі рахунку на оплату Товару та видаткової накладної, протягом 14 (чотирнадцяти) банківських днів за наявності фінансування. До рахунку додаються: видаткова накладна, акт прийому-передачі Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус РУТА 22 або еквівалент (ДК 021:2015 34120000-4 мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.03.2021
Місце постачання
Відповідно до документації