-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 “ 03110000-5" Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння гібриду соняшника ЕС Бостон СУ)
Тендер Prozorro UA-2021-01-29-000175-b
Торги не відбулися
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер:
53865e570e534095812f1cca56264db0
Внутрішній номер закупівлі:
8332749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-29-000175-b
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталія Юріївна Легкоступ +380660473249,+380563551634,+380993227189 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 600.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2021 08:24 - 04.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2021 08:24 - 14.02.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться у безготівковій формі шляхом перерахунку Замовником оплати за Товар на розрахунковий рахунок Учасника протягом 10 (десяти) днів з моменту пред'явлення Учасником рахунка на оплату товару та/або після підписання Сторонами акта приймання-передачі товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
насіння гібриду соняшника ЕС Бостон СУ
Кількість
64 одиниця
Період постачання
01.03.2021 - 11.03.2021
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Юр'ївський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Д. Запорожченка, 1
На карті