-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та програмне супроводження комп'ютерної програми «Центр соціальних послуг» (адаптивна, розширювальна та коригувальна модифікація))
Тендер Prozorro UA-2021-01-28-010343-b
Завершена
4 523 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 619.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 619.25 UAH
Номер:
cd544bf8a8534b33bcfd1cf1734187c4
Внутрішній номер закупівлі:
8326915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-28-010343-b
Замовник:
КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 523 850.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 619.25 UAH
Період уточнення:
28.01.2021 16:17 - 03.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2021 16:17 - 13.02.2021 15:00
Аукціон:
15.02.2021 11:19 - 15.02.2021 11:40
Період кваліфікації:
15.02.2021 11:40 - 18.02.2021 08:03
Період завантаження договору:
18.02.2021 08:03 - 10.03.2021 08:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата вартості послуг здійснюється протягом 5 робочих днів після підписання Акту виконаних послуг при наявності фінансування з бюджету Харківської міської територіальної громади.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
): Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та програмне супроводження комп'ютерної програми «Центр соціальних послуг» (адаптивна, розширювальна та коригувальна модифікація)) Учасник готує та подає тендерну пропозицію українською мовою.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРАКТІКУМ"
Оскарження: 18.02.2021 08:03 - 01.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39350940
-
Контактна особа:
ПАВЛЮЧЕНКО МАКСИМ АНВЕРОВИЧ +380931571458 infopracticum@ukr.net
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, вул. Чичибабіна, буд. 2
Оскарження: 18.02.2021 08:03 - 01.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
4 523 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 500 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2021 08:03
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ПРИВАТНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30035954
-
Контактна особа:
Агібалов Сергій Євгенович 380636197752, 380933469558 30035954@i.ua
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 98-А
Початкова пропозиція
4 523 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 523 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
23fa9f1ee9cc47438a6a81fdd05e62f7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-28-010343-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ПРАКТІКУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39350940
-
Контактна особа:
ПАВЛЮЧЕНКО МАКСИМ АНВЕРОВИЧ +380931571458 infopracticum@ukr.net
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, вул. Чичибабіна, буд. 2
Номер договору:
0103-21ТП
Сума договору:
5 400 960.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 02.03.2022 23:59
Дата підписання:
01.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний