• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Хлібобулочні вироби - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “ – 15810000-9 ( Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби )

Вид процедури: переговорна процедура, застосовується як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 ЗУ "Про публічні закупівлі". ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Україна, 22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, місто Калинівка, ВУЛИЦЯ В. НЕСТЕРЧУКА, будинок 47 Код ЄДРПОУ 40385478 категорія- юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі. Якість товару повинна відповідати відповідним ГОСТ та ТУ, встановленим на даний вид товару.

Завершена

260 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7c1052998f3f404380a08f267987134f
Внутрішній номер закупівлі: 8323230
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-28-008573-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради
Контактна особа: Наталя Чабанюк +380433321490 miskvo.kalynivka@vin.gov.ua https://kalynivka-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону замовник має право як виняток застосувати переговорну процедуру закупівлі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб житній
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 2500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 22400, Україна, Вінницька область, Калинівка, В. Нестерчука 43 На карті
Хліб пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 5000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 22400, Україна, Вінницька область, Калинівка, В. Нестерчука 43 На карті
Батон нарізний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 2500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 22400, Україна, Вінницька область, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 43 На карті
Булка
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 22400, Україна, Вінницька область, Калинівка, В. Нестерчука 430 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " КОЗЯТИНХЛІБ"

Оскарження: 28.01.2021 15:31 - 08.02.2021 00:00
Ціна пропозиції 260 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2021 15:31
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: ad49065d66ba4ee08ca12538dd3aed00
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-28-008573-b-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО " КОЗЯТИНХЛІБ"
Номер договору: 29
Сума договору: 260 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 216 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 08.02.2021 10:14
Статус:
Виконаний
PDF
Scan10001.PDF
PDF
Scan10002.PDF
PDF
Scan10003.PDF
PDF
Scan10004.PDF
PDF
Scan10005.PDF
p7s
sign.p7s