-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2021-01-27-012094-b
Завершена
57 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
495b992a90d84bec874fe662d6c05a93
Внутрішній номер закупівлі:
8303308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-27-012094-b
Замовник:
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41973438
-
Адреса:
09161, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н., м. Узин, вул. Незалежності, буд. 16/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Вікторівна Яцюра +380688532647 gvuzyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі не відбулась спрощена процедура
Очікувана вартість:
57 200.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор і супутня продукція
Кількість
2600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШПИЧКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
Оскарження: 27.01.2021 17:32 - 07.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2487412166
-
Контактна особа:
ШПИЧКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА +380679202041
-
Адреса:
09161, Україна, Київська область, місто Узин, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ будинок 65 квартира 39
Оскарження: 27.01.2021 17:32 - 07.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
57 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2021 17:32
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce5b402bbf6b471ba76691b5afe1575e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-27-012094-b-b1
Постачальник:
ШПИЧКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2487412166
-
Контактна особа:
ШПИЧКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА +380679202041
-
Адреса:
09161, Україна, Київська область, місто Узин, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ будинок 65 квартира 39
Номер договору:
15-с
Сума договору:
57 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.02.2021 19:25
Статус:
Підписаний