-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин А – 92, Дизельне паливо - в талонах, )
Тендер Prozorro UA-2021-01-27-001475-a
Протокол УО № 01 від 27.01.2021. Тендерна документація. Оголошення про проведення закупівлі через систему електронних торгів.
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер:
4d677d7a1ff943acbe6ceaa85cc0078a
Внутрішній номер закупівлі:
8291503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-27-001475-a
Замовник:
КП "Благоустрій-Василівка" Василівської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40647033
-
Адреса:
71600, Україна, Запорізька область, м Василівка, провулок Шкільний 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Красюкова Ольга Григорівна +380617573673 krasyukova_olga@bigmir.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
650.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2021 12:50 - 02.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2021 00:00 - 05.02.2021 12:55
Аукціон:
08.02.2021 13:51 - 08.02.2021 14:12
Період кваліфікації:
08.02.2021 14:12 - 09.02.2021 10:43
Період завантаження договору:
09.02.2021 10:43 - 01.03.2021 10:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться на підставі видаткової накладної на Товар, протягом 10 банківських днів з моменту підписання накладної на отримання Товару Замовником.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
2321 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
2322 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Параллель-М ЛТД"
Оскарження: 09.02.2021 10:43 - 12.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24316073
-
Контактна особа:
Аллахвердієва Заріна 380937268638, 380937268638 a.zarina@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченка, 71 а, каб. 901
Оскарження: 09.02.2021 10:43 - 12.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
112 824.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
111 432.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2021 10:43
Документи
43
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Цонєв Сергій 380673424952, 380678231894 west_serhii.tsoniev@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Початкова пропозиція
112 546.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 546.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
19faef273142470e826c943dc5973e5e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-27-001475-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Параллель-М ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24316073
-
Контактна особа:
Аллахвердієва Заріна 380937268638, 380937268638 a.zarina@parallel.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Шевченка, 71 а, каб. 901
Номер договору:
14
Сума договору:
111 432.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
92 860.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
22.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний