-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-01-26-002549-a
Завершена
396 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
be36dbc1df4946ffacb99efc1c29803d
Внутрішній номер закупівлі:
8274255
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-26-002549-a
Замовник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гудзь Микола Михайлович +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом. Замовником було оголошено процедури відкритих торгів за номерами UA-2020-12-22-003826-a та UA-2020-12-04-004612-c, які були відмінені на підставі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
396 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписНоменклатурна позиція та код: Природний газ, 09123000-7
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
44000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Київоблгаз Збут"
Оскарження: 26.01.2021 16:23 - 06.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Петренко Світлана Василівна 380684456471
-
Адреса:
04108, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Свободи, буд. 2Г літ. А
Оскарження: 26.01.2021 16:23 - 06.02.2021 00:00
Ціна пропозиції
396 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2021 16:23
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
54180db3f2dd48a796ec6ce809f450a8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-26-002549-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Київоблгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Петренко Світлана Василівна 380684456471
-
Адреса:
04108, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Свободи, буд. 2Г літ. А
Номер договору:
41GB417-1354-21
Сума договору:
189 038.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
157 532.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
19.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний