-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2021-01-26-004024-c
Завершена
222 272.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 111.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 111.36 UAH
Номер:
d1a0525a2fad4225a29207f8b0be08d8
Внутрішній номер закупівлі:
8270620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-26-004024-c
Замовник:
адміністрація Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37459125
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вул. Плеханівська 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Букій Лілія Миколаївна 380993615339 lilia_bukiy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
222 272.10 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 111.36 UAH
Період уточнення:
26.01.2021 14:28 - 01.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2021 14:28 - 11.02.2021 00:00
Аукціон:
11.02.2021 14:51 - 11.02.2021 15:12
Період кваліфікації:
11.02.2021 15:12 - 11.02.2021 16:15
Період завантаження договору:
11.02.2021 16:15 - 03.03.2021 16:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
9147 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРЕНТ ОЙЛ-95"
Оскарження: 11.02.2021 16:15 - 22.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623890
-
Контактна особа:
Бакланова Юліана 380972020380 BRENTOIL95@GMAIL.COM
-
Адреса:
61054 , Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 120
Оскарження: 11.02.2021 16:15 - 22.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
205 807.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 435.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2021 16:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
56
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
205 807.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
205 807.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff5de47a08524c299e09cfdc442bbdb4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-26-004024-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРЕНТ ОЙЛ-95"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623890
-
Контактна особа:
Бакланова Юліана 380972020380 BRENTOIL95@GMAIL.COM
-
Адреса:
61054 , Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 120
Номер договору:
9
Сума договору:
204 156.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
170 130.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.02.2021 13:00
Статус:
Виконаний