-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-005428-b
Електрична енергія
Завершена
271 394.80
UAH з ПДВ
Номер:
554416793df945aaa87e8b3ad52990a7
Внутрішній номер закупівлі:
8246672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-005428-b
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288211
-
Адреса:
87550, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Олімпійська, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Бригунець +380963531794 mariup.school41@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
"Відповідно пп.1 п.2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 N 922-VIII (із змінами) (далі-Закон), переговорна процедура закупівлі застосовується як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій,візначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його тенхнічні та якісні характеристики,а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були візначені замовником у тендерній документації.. Торги на закупівлю Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія, ID закупівель: UA-2020-12-14-011100-c ; UA-2020-11-26-006422-b, були відмінені двічі через відсутність достатньої кількості учасників."
Очікувана вартість:
271 394.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
79822 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 25.01.2021 14:09 - 31.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Сердюк Ю.О. +380669542433
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Оскарження: 25.01.2021 14:09 - 31.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
271 394.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2021 14:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e021d1fd4c2046eead95abebf7a90ac4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-005428-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Сердюк Ю.О. +380669542433
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Номер договору:
3212
Сума договору:
271 394.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
226 162.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.02.2021 10:22
Статус:
Виконаний