-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
42120000-6 Насоси та компресори Запасні частини до компресорів
Тендер Prozorro UA-2017-04-20-000373-a
Запасні частини до компресорів (Детальний опис наведено а в Додатку 4 «Технічна специфікація» до тендерної документації).
Торги не відбулися
102 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 020.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 020.00 UAH
Номер:
c1039f81dee44e198eede0f293026d56
Внутрішній номер закупівлі:
824438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-20-000373-a
Замовник:
Центральна ЕС ДП «НЕК «Укренерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24361553
-
Адреса:
01032,, Україна, Київська обл., Київ, КИЕВ, вул. С. Петлюри, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковальова Ірина Ростиславівна (044)249-15-96 sztp@rdc.centre.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
102 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 020.00 UAH
Період уточнення:
20.04.2017 14:03 - 08.05.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2017 14:03 - 18.05.2017 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
42120000-6 Насоси та компресори Запасні частини до компресорів
Кількість
107 штуки
Період постачання
до 30.09.2017
Місце постачання
-, Україна, Київська обл., Вишневе, Київська, 2 (Києво-Святошинський райн)
На карті