-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-003697-b
Електрична енергія
Завершена
265 302.00
UAH з ПДВ
Номер:
b645ae8824824c14a4cbd7f7e0c83c4d
Внутрішній номер закупівлі:
8243432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-003697-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК №160 "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26442942
-
Адреса:
87557, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Варламова +380982832159 kdnz160@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
«Відповідно пп.1 п.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 N 922-VIII (із змінами) (далі – Закон), переговорна процедура закупівлі застосовується як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Торги на закупівлю Електрична енергія за кодом ДК 021:2015- 09310000-5 Електрична енергія , ID закупівель: UA-2020-12-14-007342-c; UA-2020-11-25-009104-c, були відмінені двічі через відсутність достатньої кількості учасників.»
Очікувана вартість:
265 302.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5
Кількість
78030 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 25.01.2021 13:30 - 31.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Сухорудченко В.В. +380629526000
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Оскарження: 25.01.2021 13:30 - 31.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
265 302.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2021 13:30
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1160ff6c3abd408aa95ea63bb301ab54
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-003697-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Сухорудченко В.В. +380629526000
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Центральний район БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 62
Номер договору:
3197
Сума договору:
265 302.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
221 085.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.02.2021 15:17
Статус:
Виконаний