• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

4 422 600.00 UAH з ПДВ
Номер: d14b3bc4f7b541039d393a166d972b02
Внутрішній номер закупівлі: 8239678
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-25-000970-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
Контактна особа: Грєбнєв Володимир Михайлович 380968275741 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків
Очікувана вартість: 4 422 600.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 15%
поставка товару - 85%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 2025000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"

Оскарження: 25.01.2021 10:57 - 31.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 4 422 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2021 10:57
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5939327d9db343af999d25cda6b2eb3c
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-25-000970-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівенергозбут"
Номер договору: 90654
Сума договору: 4 422 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 685 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Електроенергія 90654.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
sndt697a.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
львівенергозбут (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова 4.pdf
p7s
sign.p7s
jpeg
додаткова 5.jpeg
p7s
sign.p7s
jpeg
додаткова 6.jpeg
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
jpeg
дод угода львівенерго.jpeg
p7s
sign.p7s