-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-22-011969-b
Завершена
402 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
3bf76774de2f4a15be3b3c8b6dd9dca3
Внутрішній номер закупівлі:
8231911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-22-011969-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Бондаренко +380674829704 buh@lab.gov.ua https://lab.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На підставі ст..40 ч.2 п.1 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник застосовує переговорну процедуру як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом)через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій визначених цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були зазначені в тендерній документації. Лабораторією було двічі оголошено відкриті торги на закупівлю електричної енергії 12 грудня 2020 року (ID: UA-2020-12-08-014904-c) та 29 грудня 2020 року (ID: UA-2020-12-29-008436-a) яку було відмінено через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної вищевказаним Закон.
Очікувана вартість:
402 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до вимог ст.49 Бюджетного кодексу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
146500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Електрична енергія
Кількість
5500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 22.01.2021 16:46 - 28.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Ніверчук О.М. +380487701777
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ МАЛА АРНАУТСЬКА будинок 88
Оскарження: 22.01.2021 16:46 - 28.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
334 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2021 16:46
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e4fa8b8518141059605747d733ee606
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-22-011969-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Ніверчук О.М. +380487701777
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ МАЛА АРНАУТСЬКА будинок 88
Номер договору:
9
Сума договору:
401 276.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
334 397.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
28.01.2021 16:35
Статус:
Підписаний